Cel pobytu

Pobyt z zabiegami medycznymi
Wybrano podkategorie: 16
?
Wybieram nocleg + usługi Turnusy, pakiety, pobyty weekendowe wraz z noclegiem
Wybieram tylko nocleg Bez dodatkowych zabiegów medycznych ?

Pakiety weekendowe

 • Wszystkie pakiety
 • Pakiety SPA & Wellness
 • Pakiety okazjonalne
 • Profilaktyczno lecznicze

TURNUSY OK. 7 DNIOWE

 • Wszystkie 7 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 14 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 14 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

TURNUSY OK. 21 DNIOWE

 • Wszystkie ok. 21 dniowe
 • Sanatoryjne
 • Profilaktyczne
 • Specjalistyczne

Przyjazd

01 sobota kwiecień 2023
Elastyczne daty:
- 0 dni +

Wyjazd

02 niedziela kwiecień 2023

Elastyczne daty (+/- 5 dni)

Kobiety - 0 +
Mężczyźni - 0 +
Dodaj lub edytuj opcje
Wybranych filtrów: 0
Osoby towarzyszące - 0 + ?
 • Dostawka ?
 • Super oferty ?
 • Oferty last minute ?
 • Oferty first minute ?
 • Oferty "Nie czekaj na weekend" ?
0-2 lat - 0 +
2-12 lat - 0 +KONCERT ZESPOŁU ALERGEN 1/2

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Alergen 1/2, podczas którego będą mieli Państwo możliwośc wysłuchac delikatnego i wyrazistego zarazem brzmienia dwóch gitar akustystycznych, połączonych z wyjątkowym głosem wokalisty. Zapraszamy!!

ALERGEN....


...to krakowski kwartet założony w 2005 roku, funkcjonujący nieprzerwanie na polskim rynku muzycznym od ponad 10 lat!!! Priorytetem zespołu od początku było wykonywanie muzyki autorskiej, oscylując pomiędzy gatunkami popu, rocka i punk rocka. 

Już pierwsze lata działalności przyniosły kwartetowi wiele sukcesów oraz zgromadziły rzesze fanów. Festiwale, w których brali udział, przynosiły czołowe miejsca i wyróżnienia, owocując ogłoszeniem ALERGENU mianem najciekawszego przedstawiciela młodego pokolenia pop/rock. 

W świadomości słuchaczy zaistnieli dzięki piosence „Kiedy odejdziesz”, która promowała ich pierwsza płytę oraz niepowtarzalnych, pełnych energii koncertów, zarówno na polskich jak i zagranicznych scenach.  Piosenka ta debiutowała na liście przebojów Radia Eska, a kolejny kawałek „Gorąca krew” przez długie tygodnie nie znikał z list radiowych nie tylko w kraju, ale także w USA i Wielkiej Brytanii. 

To właśnie z udziałem Alergenu w roku 2007, została wydana kompilacja muzyczna „Z Serca Galicji”. W kolejnych latach zespół doszedł do półfinałów „Opole Debiuty”, zdobył też nagrodę publiczności festiwalu „On-Music”. 

Kolejne lata były dla nich pasmem sukcesów, bowiem dzięki głosowaniu internautów i jury mieli możliwość wystąpienia w słynnej hali 02 w Londynie z Ewą Farną, Kombi czy Lady Pank.

Mieli przyjemność zagrać także z gwiazdą i legendą brytyjskiej sceny muzycznej mianowicie zespołem „The Sisters Of Mercy” na festiwalu legend rocka w Dolinie Charlotty.


Od samego początku działalności, panowie z zespołu stawiali na muzykę autorską, co uwidaczniało się szczególnie na pełnych przebojowości i energii koncertach, dlatego też stali się „klasą samą w sobie”, co  można zauważyć podczas występów oraz słuchania ich utworów. 

U nas będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję poznac zespół Alergen w jego akustycznej wersji - Alergen 1/2, a przyjemnośc zagrania dla Państwa będą mieli Paweł Nawrocki (gitara, wokal) oraz Adrian Górka (gitara).


...Alergen... 

Ta pretensjonalna wydawałoby się nazwa niesie ze sobą pewne przesłanie – kto raz podda się ich elektryzującej, energetycznej i zniewalającej muzyce – nie będzie w stanie uwolnić się od niej :-)


Data: 01 kwietnia 2017 r.

Godzina: 20:00

Wstęp: 20 zł

Konieczna wcześniejsza rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 530 138 148.

Ilośc miejsc ograniczona!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Przeczytaj także

Lawendowy Zdrój Live: Rock, Jazz, Sax & Violin

2017-02-11 Największe światowe utwory muzyczne w instrumentalnym i niepowtarzalnym wykonaniu skrzypiec i saksofonu czytaj więcej...

Lawendowy Zdrój nominowany w plebiscycie SPA Prestige Awards

2017-01-10 Ruszyła XI edycja SPA Prestige Awards, w której zostaliśmy nominowani w aż 6 kategoriach!! Oddaj swój głos na Lawendowy Zdrój i wygraj cenne nagrody!! czytaj więcej...

Kontakt

48 41 241 22 10
48 530 138 148
info@lawendowyzdroj.pl
ul. Korczyńska 25
Busko Zdrój - Zbludowice
Polska

Zamów rozmowę

Porozmawiaj z recepcją on-line
Jesteśmy dostępni dla Ciebie
codziennie przez 24 godziny!

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami!

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu informacyjnego, dzięki któremu żadna nasza nowość w ofercie oraz promocja Cię nie ominie.
Lawendowy Zdrój to nowo powstały pensjonat medyczny, który zapadnie w pamięć wielu kuracjuszom ze względu na unikalnie zaprojektowane tematyczne wnętrza. Specjalizujemy się w holistycznym podejściu do leczenia. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem kąpieli siarkowych oraz metody leczenie z zakresu Holistycznej Medycyny Manualnej. Dysponujemy rozbudowaną strefą SPA & Wellness z kompleksem saun, jacuzzi, grotą solną oraz restauracją, która serwuje zdrowe i smaczne dania mięsne i wegetariańskie. Zapraszamy do Lawendowego Zdroju na turnusy sanatoryjne, specjalistyczne turnusy lecznicze, warsztaty jogi, psychoterapię indywidualna i grupową, a także relaksacyjne weekendy. Jednym słowem wszystko dla ciała, umysłu i duszy. Z troski o urodę i ciało, w Lawendowym Zdroju powstało kompleksowe centrum SPA & Wellness. Oferujemy lecznicze i relaksacyjne masaże, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. W tym miejscu nasi goście w atmosferze spokoju i relaksu mogą również skorzystać z jacuzzi, kompleksu saun oraz groty solnej.

Rekomendowani Partnerzy Sanatorium i Hotelu **** Lawendowy ZdrójProjekt "Centrum holistycznej turystyki medycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżet państwa
...dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...