Holistyczna Terapia Manualna

Holistyczna Terapia Manualna

Holistyczna Terapia Manualna

Wakacje to doskonały czas, by zadbać o zdrowie swojego organizmu.

Pewnie część z Was wie, że to, co nas boli nie zawsze jest źródłem dolegliwości. Dlatego ogromną wagę przywiązujemy do tego, by zadbać o Was holistycznie i wielowymiarowo.

 

Podczas pobytu w Lawendowym Zdroju dbamy więc o Waszą dietę opartą na ekologicznych produktach, o odpowiednią dawkę ruchu w Strefie Cardio i hotelowej wypożyczalni rowerów, o Wasz relaks w naszym SPA, który wzbogaciliśmy o elementy muzyko- i koloroterapii oraz o odpoczynek w naszych niepowtarzalnych pokojach…

 

Najważniejsza jest jednak oferta Centrum Medycznego Lawendowy Zdrój, w którym dążymy do przywrócenia równowagi i harmonii każdego organizmu. Doskonałym uzupełnieniem oferowanych przez nas zabiegów fizykalnych jest Holistyczna Terapia Manualna, wpływająca nie tylko na mięśnie, stawy i tkanki, ale też na układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny. 

 

Troszczymy się o cały organizm więc dużą wagę przywiązujemy również do czynnika emocjonalnego i psychosomatycznego, gdyż takie  połączenie daje najlepsze efekty powrotu do zdrowia. Fizjoterapeuta podczas pracy z pacjentem dąży nie tylko do udzielenia doraźnej pomocy, ale przede wszystkim do zdiagnozowania źródła dolegliwości i usunięcia jej przyczyny.

 

Holistyczna Terapia Manualna, w której nadrzędną rolę ma zmysł dotyku, łagodzi i leczy:

    • bóle kręgosłupa,

    • bóle i zawroty głowy,

    • bóle stawów,

    • rwę kulszową,

    • bolesne miesiączki,

    • hemoroidy. 

← Wróć do Bloga