O nas

O nas

Lawendowy Zdrój
Lawendowy Zdrój
Lawendowy Zdrój

Lawendowy Zdrój

Medycyna & SPA

Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA to miejsce niezwykłe: kameralny ośrodek, w którym liczy się przede wszystkim Wasze zdrowie.

Miejsce, w którym zadbamy o Was holistycznie od A do Zet, i w którym zainspirujemy Was jak zdrowo żyć.

Nasza Kuchnia

Dla Zdrowia
Nasza Kuchnia Nasza Kuchnia

Nasza Kuchnia Dla Zdrowia, tworzona z pasją i miłością do gotowania pod kierunkiem Joanny Szczepaniak, oparta jest na najwyższej jakości ekologicznych, certyfikowanych składnikach. Na miejscu wypiekamy naturalny chleb na zakwasie oraz przygotowujemy wszystkie mięsa, które mamy w swojej ofercie. Chętnie przyjmujemy Gości wymagających diet: wegańskiej, wegetariańskiej, ale także specjalistycznych, wymagających wykluczeń jak w przypadku np. diety bezglutenowej czy dla cukrzyków lub alergików. 

Centrum Medyczne
Centrum Medyczne

Centrum Medyczne

Profilaktyka i rehabilitacja

Nasze Centrum Medyczne realizuje profesjonalną profilaktykę oraz rehabilitację. Oferuje turnusy i pakiety zdrowotne szyte na miarę, w skład których wchodzi konsultacja z lekarzem, zabiegi lecznicze dobrane odpowiednio do schorzenia oraz masaże i zabiegi z elementami holistycznej terapii manualnej, wykonywane pod okiem naszego profesjonalnego zespołu.

Centrum SPA
Centrum SPA
Centrum SPA

Centrum SPA

Relaks i pielęgnacja

Centrum SPA i Wellness oprócz relaksu w jacuzzi, saunach i grocie solnej oferuje bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych oraz masaży. Stosujemy do nich najwyższej jakości kosmetyki, przede wszystkim marki KLAPP Cosmetisc i Germaine de Cappucini, które można u nas zakupić i zabrać do domu.

Podczas pobytu Goście korzystają z kosmetyków bardzo dobrej jakości, które w swoim składzie mają nawet 99% składników naturalnych. Znajdują się one w opakowaniach pochodzących z recyklingu, wielokrotnie uzupełnianych. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i posiadają certyfikat EkoCert.

Czy wiecie, że?
Eko działania

Znajdujemy się w mieście, w którym ponad 270 dni w roku świeci słońce :)

  • Przykładamy ogromną wagę do składników najwyższej jakości? W naszej kuchni sięgamy przede wszystkim po certyfikowane produkty eko i bio.
  • Idea dbania o lokalne środowisko towarzyszy nam od początku istnienia Lawendowego Zdroju, dlatego w naszej restauracji zrezygnowaliśmy z plastikowych słomek, a wodę podajemy ze szklanych opakowań. Nasza restauracja nie serwuje również "mini porcji" w jednorazowych plastikowych opakowaniach. W ofercie mamy natomiast smaczne i aromatyczne dania wegańskie i wegetariański.
  • Każdego dnia działamy z poszanowaniem środowiska - w naszej ofercie nie ma jednorazowych mini zestawów kosmetyków. Już dawno zainwestowaliśmy w wegańskie i naturalne kosmetyki, które są przyjazne dla nas i naszego otoczenia. Cieszy nas też to, że nie są one testowane na zwierzętach.
  • Zaopatrzyliśmy się w ładowarkę pojazdów elektrycznych.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch - kiedy tylko pozwala na to pogoda zachęcamy do aktywności na rowerach, dostępnych w naszej wypożyczalni.
  • Działamy dla przyszłych pokoleń - zachęcamy Gości do ekologicznej wymiany ręczników, dzięki czemu zużywamy mniej wody.
  • Minimalizujemy ilość odpadów, które dokładnie segregujemy.

 

Oferty Specjalne
Tylko dla Ciebie