Jesień na Ponidziu

Jesień na Ponidziu

Jesień na Ponidziu

Wrzesień i Październik to wspaniały czas na wypoczynek i regenerację sił.

#Ponidzie to kraina, gdzie w otoczeniu wspaniałych krajobrazów, świeżego powietrza i piękna przyrody mozecie cieszyć się niezapomnianym pobytem. 

Jeiseń, gdy miną już wysokie temperatury, ale wciąż możemy się cieszyć mnóstwem słonecznych dni, to swietny moment na rozpoczęcie zwiedzania regionu. Trasy rowerowe biegnące po Busku i okolicach zostały tak przemyślane, by nie sprawiać problemu najmłodszym, ale jednocześnie zadowolić także tych bardziej wymagających uzytkowników. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Wiślana Trasa Rowerowa, na którą mozna wjechać stosunkowo niedaleko, bo w okolicach Nowego Korczyna. 

Nida to miejsce idealne dla amatorów kajakarstwa. Na całej długości rzeki zlokalizowanych jest kilkanaście przystani, które pozwolą zarówno na organizację kilkudniowej wyprawy pod namioty, jak i kilkugodzinnego wypadu ze znajomymi. Zwiedzanie z tej perspektywy dostarcza wielu niepowtarzalnych wrażeń. 

Wieczorem zapraszamy na spacer po naszym Parku Zdrojowym, który pięknie prezentuje się o każdej porze, takze nocą, dzięki iluminacjom świetlnym.

Koniec dnia to obowiązkowo nasza Stefa SPA i Wellness, gdzie w jacuzzi i saunach zrelaksujecie się przy nastrojowym swietle i odprężającej muzyce. 

Zapraszamy

← Wróć do Bloga