Na zdrowie i na dobry nastrój...

Na zdrowie i na dobry nastrój...

Na zdrowie i na dobry nastrój...

 

Na zdrowie i na dobry nastrój...

... to myśl przewodnia naszej sierpniówki, podczas której- 16 i 17 sierpnia gościć będziemy dwójkę znakomitych Gości.

Dr n. med. Barbara Majkowska- Wojciechowska- adiunkt w Klinice Immunologii i Alergii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przedstawi nam 16 sierpnia 2024 r.* wykład na temat: „Zdrowie na talerzu- czyli przez żołądek do serca, do mózgu i do DNA".

A dr n. biol. Zbigniew Wojciechowski, emerytowany wykładowca kilku uczelni, w tym Zakładu Bioróżnorodności Uniwersytetu Łódzkiego, naukowiec, autor i współautor wielu książek, a także ornitolog i statystyk zabierze nas do Łowiska Ostoja Górecka i przedstawi wykład w terenie: "Twarzą w twarz z przyrodą- czyli wycieczka ornitologiczno- botaniczna".

 

28 września swoją osobą zaszczyci nas dr n. med. Agata Plech, specjalista chorób oczu, Ordynator Oddziału Okulistycznego Szpitala Śląskiego w Cieszynie, założycielka, kreatorka i dyrektorka medyczna Centrum Medycznego BESKIMED. Pani doktor przedstawi wykład na temat: „Sens profilaktyki w chorobach oczu", będzie również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z Panią doktor dla osób zainteresowanych.

 

Działamy holistycznie, chcemy pokazać, że zdrowie człowieka opiera się na wielu płaszczyznach i każda z nich jest tak samo ważna. Mamy nadzieję, że nasi Goście przekonają Państwa do maksymy: „W zdrowym ciele, zdrowy duch".

Zapraszamy!

 

*dokładna data i godzina wykładu oraz wycieczki może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne

← Wróć do Bloga