Dlaczego warto zakładać rezerwacje w hotelu?

Dlaczego warto zakładać rezerwacje w hotelu?

Dlaczego warto zakładać rezerwacje w hotelu?

Dlaczego warto zakładać rezerwacje w hotelu?

W momencie kiedy zdecydujesz się już na rezerwację w Lawendowym Zdroju pozostaje Ci jeszcze podjęcie decyzji na temat tego, w jaki sposób założyć rezerwację. Możecie to zrobić na wiele sposobów: osobiście, telefonicznie, mailowo lub przez system rezerwacyjny na stronie internetowej.

Szczególnie kuszące wydają się oferty zamieszczone na różnych portalach, które reklamują się najczęściej najniższą ceną. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze tak jest, a o wiele korzystniejsze opcje znajdują się na naszej stronie www.

Po pierwsze należy zadać sobie pytanie jakie są Wasze oczekiwania i czego oczekujecie od pobytu?  Jeżeli na cenie, to nigdzie poza naszą stroną internetową nie znajdziecie równie konkurencyjnych cen. Jeżeli nocleg postanowicie rozszerzyć o konsultację, zabiegi lecznicze lub dodatkowe posiłki to nasz system również przedstawi najlepszy w danym okresie kosztorys, tym bardziej, że oferty na portalach zwykle nie zawierają dodatkowych opcji lub kupione bezpośrednio u nas są tańsze. 

Opis na portalach może być skomplikowany, niejasny lub nieaktualny. Nasi Recepcjoniści szybko odpowiedzą na wszelkie wątpliwości, chętnie wszystko wyjaśnią i pomogą zaplanować najlepszy dla Was pobyt. Jednocześnie po wysłuchaniu wszystkich uwag skonstruują ofertę idealną- szytą na miarę. Taka rozmowa to również doskonała okazja do tego, by poznać nasz personel i poznać jego profesjonalizm. 

I na koniec: zawsze doceniamy lojalnych klientów: nasi Goście mogą liczyć na wybór aranżacji pokoju i spełnienie dodatkowych życzeń bez zbędnej zwłoki.

Serdecznie zapraszamy. 

← Wróć do Bloga