ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu - Ujęcie Holistyczne

ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu - Ujęcie Holistyczne

ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu - Ujęcie Holistyczne

 

Obecny rok jest dla nas wyjątkowy- przed nami tygodnie wspaniałej pracy przy naszym projekcie "ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu - Ujęcie Holistyczne". Ten czas traktujemy jako wyzwanie i satysfakcjonujące doświadczenie.

Niezmiernie cieszy nas, że dziś możemy pochwalić się, że do współpracy zaprosiliśmy szereg specjalistów z rożnych dziedzin, których łączy przekonanie o potrzebie holistycznego spojrzenia na temat zdrowia. Podczas spotkań czeka na Państwa nocleg w pokojach o niepowtarzalnej aranżacji, posiłki oparte na filozofii Kuchni Dla Zdrowia, codzienna aktywność fizyczna oraz cykl wykładów i dyskusji z zaproszonymi gośćmi:

  • 9 marca 2024 r. wykład inauguracyjny doktora n. med. Tadeusza Oleszczuka- znanego i wnikliwego ginekologa- położnika na temat „Holistyczna ocena zdrowia, a sukces w życiu" oraz "Libido i slow ageing dla każdego".

  • 4 maja 2024 r. wykład Żanety Geltz, polskiej pisarki, publicystki, wydawcy czasopisma i serwisu Hipoalergiczni, pt. „Co oprócz żywności wpływa na nasze zdrowie?”

  • 1 czerwca 2024 r. wykład i możliwość konsultacji z dr nauk medycznych Danutą Myłek znaną specjalistką w zakresie alergologii i dermatologii na temat: „W jaki sposób pokarm wpływa na powstanie zapalenia, które jest pochodna każdej choroby w medycynie?”


Więcej informacji w naszych social mediach. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

← Wróć do Bloga