ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu- Ujęcie Holistyczne

ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu- Ujęcie Holistyczne

ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu- Ujęcie Holistyczne

W roku 2024 będziemy realizować wśród naszych Gości projekt "ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu - Ujęcie Holistyczne"poświęcony rozwojowi świadomości zdrowotnej.  Ma on na celu promowanie holistycznego podejścia do zdrowia obejmującego aspekty fizyczne, psychiczne, społeczne i środowiskowe.

Chcemy przeprowadzić cykl spotkań, wykładów i konsultacji, aby edukować i wzbogacać naszych Gości w cenne informacje dotyczące holistycznego postrzegania zdrowia. Skupimy się na  człowieku jako złożonym organizmie, w którym najważniejsza jest równowaga ciała, umysłu i ducha. Udowodnimy, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale przede wszystkim dobre samopoczucie, pogoda ducha, chęć do życia i zabawy, chęć na seks czy zdolność do bycia kreatywnym i błyskotliwym.

Przekażemy rzetelne informacje, potwierdzone również badaniami naukowymi, jak żywność ekologiczna wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne oraz zachęcimy do  zwiększenia aktywności fizycznej. 

Będziemy rozmawiać o znaczeniu zdrowego odżywiania, pokażemy w czasie naszych spotkań z Gośćmi i w czasie posiłków jak wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe. Będziemy promować aktywności fizyczne poprzez organizację wspólnych zajęć: stretchingu, pilatesu, Rytuałów Tybetańskich i spacerów po Parku Zdrojowym. Stworzymy wspólne aktywności, które zintegrują naszych Gości i zainspirują do dalszych działań.                                                  

Projekt będziemy realizować we współpracy z lekarzami i naukowcami oraz publicystami, postrzegającymi człowieka jako całość i przywiązującymi wagę do żywności ekologicznej, która odgrywa kluczową rolę w procesie zdrowienia.

Poprzez edukację i współpracę chcemy stworzyć zdrowsze, bardziej świadome i zrównoważone społeczeństwo.

← Wróć do Bloga