Wykład Doktora nauk medycznych, specjalisty ginekologa-położnika Tadeusza Oleszczuka

Wykład Doktora nauk medycznych, specjalisty ginekologa-położnika Tadeusza Oleszczuka

Wykład Doktora nauk medycznych, specjalisty ginekologa-położnika Tadeusza Oleszczuka

Są ludzie, z którymi tracisz czas i z którymi tracisz poczucie czasu”- powiedział kiedyś Elbert Hubbad. W minioną sobotę straciliśmy poczucie czasu za sprawą doktora nauk medycznych, specjalisty ginekologa- położnika Tadeusza Oleszczuka, który z okazji Dnia Kobiet wygłosił w Lawendowym Zdroju wykład na temat: “Holistyczna ocena zdrowia, a sukces w życiuoraz "Libido i slow ageing dla każdego”.

Podczas spotkania Dr Tadeusz Oleszczuk przekazał cenne informacje na temat tego jak zachować dobrą kondycję, zdrowie i samopoczucie dbając o pozornie błahe sprawy. Podkreślił, jak istotne jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych oraz prowadzenie odpowiedniego stylu życia, opartego na zbilansowanej diecie, regularnej aktywności fizycznej i odpowiedniej ilości snu. Ponadto, podkreślił wagę dobrego odżywiania się. Wskazał, ze najważniejsza jest świadomość wyboru najbardziej wartościowych produktów, z których organizm będzie czerpał energię i to, co dla niego najlepsze. Podkreślił, że kluczem do utrzymania zdrowia jest jest korzystanie ze składników BIO, gdyż tylko one obecnie dają gwarancję najlepszej jakości i pewności, że otrzymujemy to co najlepsze, a nie szereg składników, które zamiast pomagać szkodzą.

Ogromnie cieszy nas, że to inspirujące spotkanie, motywujące do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu do dopiero wstęp. Zachęcamy, by do kalendarza spotkań w tym roku wpisać pozostałe spotkania ze wspaniałymi specjalistami w ramach cyklu ROK 2024 - Rokiem Pogłębiania Wiedzy o Zdrowiu - Ujęcie Holistyczne

← Wróć do Bloga